Translate

pondělí 1. ledna 2018

Pondělí 1.1.2018

Nový rok 2018...

Přeji všem krásný rok,hodně štěstí,zdraví,lásky,práce i zábavy...

Nad mými předsevzetími se musím ještě zamyslet...

Můj horoskop nevypadá zle,bude dobře tomu věřit...
Všechny horoskopy mi tvrdí,že Střelci milují cestování a já jsem největší zápecník široko daleko,úplně nejlépe je mi doma nebo na zahradě,tak nevím.Asi to bude výjimka potvrzující pravidlo.Jinak jsem totiž Střelec jak vyšitej :-))))

Horoskop na rok 2018

Optimistické znamení Střelce může očekávat báječný rok, který má pod palcem Uran sršící originalitou následovaný poslem štěstěny Jupiterem. O rozpoutání chaosu se sice snaží Neptun, ale ani to nemůže letošní expanzi zastavit. Toužíte po stále nových podnětech, svět zkoumáte do hloubky a fádní záležitosti nemají ve vašem programu místo. V soukromí i na pracovním poli se připravte na příval novinek.

Láska a přátelství
Bez ohledu na věk a pohlaví platí, že letos nechcete být za žádnou cenu sami. Potřebujete zábavnou společnost i hřejivou náruč plnou lásky. Baví vás překonávat hranice a poznávat dosud nepoznané.

Peníze a práce
Na pracovním poli uvítáte mnoho prostoru pro realizaci. Touha svobodného vyjádření tlačí hlavně Střelce třetí dekády do vlastního podnikání. Ať tak či onak, v závěru roku se slibují nemalé zisky.

Rodina a vztahy
Žádný nápad týkající se rodiny a domácnosti se vám nezdá dostatečně bláznivý. Ať jde o rekonstrukci domácnosti, kolektivní sporty nebo program na prázdniny, nesmíříte se s ničím, co zavání všedností.

Zdraví a kondice
Saturn se po dlouhé době stáhne ze scény, což se pozitivně odrazí na fyzické kondici. Máte pocit, jako by se vám vracela vitalita, jste ohebnější a výkonnější. Pozor dejte jen na úrazy z nepozornosti!
Žádné komentáře:

Okomentovat