Vstávala jsem před pátou,pořádně jsem zalila zahradu,do devíti jsem venku pila kafe a potom jsem zalezla domů.Pozavírala jsem všechna okna ,rozvěsila jsem po bytě vyprané prádlo,vzala jsem si knížku a vyhlásila jsem siestu...
Po páté hodině jsem se zase odvážila na zahrádku.Seděla jsem v chládku,nohy v umyvadle s vodou, kafe a šití.Plést se v tomhle vedru opravdu nedá.I ten z "papíru" háčkovaný klobouk mi dal zabrat,prsty u rukou ( a nohy ) mi pěkně otekly.Tak jsem si alespoň připravila šití v ruce na páteční Tlapičky












































