Translate

sobota 17. srpna 2013

Čtvrtek 15.srpna a pátek 16.srpna

Ve čtvrtek jsem jela po práci na vernisáž do Radničního sklípku.Babí léto bylo již potřetí.Náš litvínovský PW klub tam měl vystavené tři quilty.Jeden společný ,jeden vystavovala Evička z Mostu a jeden Věrka.

Babí léto v galerii potěší malé i velké

webbaby
 
 
 
Litvínovské baby, které mají šikovné ruce, se opět rozhodly zaplnit výstavní prostory městské Galerie Radniční sklípek. Nejen své příznivce zvou na Babí léto. Letos je skutečně vydařené také díky citlivé instalaci výstavních exponátů, které se opět ujal zkušený Roman Kubec. Keramiku, fotografie, obrazy, hračky, patchwork vystavují Jana Fabiánová, Lenka Fischerová, Sylva Prchlíková, Marie Stejskalová, Anna Šišková, Eva Šišková, Iva Švecová, Hanka Váňová – Renková, Drahoslava Vernerová, Libuše Tvrzníková a členky Patchwork klubu Litvínov vedené Mirkou Kimlovou. Umění vytvarnic při zahájení výstavy ocenil také starosta Litvínova Milan Šťovíček, který tradičně všem vystavujícím ženám předal květinu. Příjemné prostory galerie a zdařilá díla profesionálních i amatérských výtvarnic stojí za zhlédnutí. Výstava potrvá do 18. září. Většinu exponátů si lze zakoupit.
galcgalj
galsylgaldiv
 

V pátek odpoledne jsem si přestěhovala žehlící stůl k televizi,rozřezala jsem všechny HST napůl a rozžehlila.Přitom jsem jedním okem sledovala atletiku.

Žádné komentáře:

Okomentovat