Translate

pondělí 2. ledna 2012

První den v práci v Novém roce

Dnes ráno jsem v práci zahájila pokusem přeprat počítač.Dopadlo to dobře a v mém stomatologickém programu se mi podařilo nahrát aktualizaci a zdárně otevřít rok 2012!!!Hurá!Potom jsme chvilku zápasili s tím,že nám opět přidali jiný kód na vstupní prohlídku.Teď máme 900 jako vstupní prohlídku u nového pacienta s regulačním poplatkem,901 dvakrát ročně u dětí bez poplatku nebo jednou ročně u dospělých jako první prohlídku v roce,u dospělých se účtuje jako druhá preventivka 902 s poplatkem a u dětí k druhé prohlídce v roce ještě 904 bez poplatku.K prohlídce dětí do šesti let se k 901 účtuje ještě 906.Vyzná se v tom ještě někdo???
Měla jsem strach,že bude ráno v práci nával po svátcích,ale celkem jsme to zvládli.Šla jsem domů jenom o hodinku později,to jde!!!
Odpoledne jsem byla na procházce se psem,bylo teplo jako na jaře.
Udělala jsem si kartičky na angličtinu a naučila se 5 slovíček,5 nepravidelných sloves a 5 frází!Tímhle tempem toho asi moc nestihnu!
K večeři jdu namazat chleby se šunkou a sýrem,abychom konečně dojedli zbytky ze svátků.
Po večeři chci začít šít.Ale zatím nevím co???Došít nějaké UFO nebo začít něco nového z látek od Ježíška?V pátek budeme mít babinec,holky už chtějí začít šít něco na velikonoce.Tak asi půjdu najít střihy na zajíce,beránky,kuřata.....1 komentář:

  1. Ještě neopadal stromeček, už pleteš pomlázku:-D

    OdpovědětVymazat